Nie wiesz jaką maszynę do szycia kupić ? | Zastanawiasz się, który owerlok wybrać? | Poszukujesz hafciarki do firmy?

 

Sprawdź nasze porównania maszyn, owerloków, hafciarek i Multi-Hafciarek i wybierz maszynę najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb !

 

             
  Mechaniczne maszyny do szycia BERNINA   Komputerowe maszyny do szycia BERNINA   Profesjonalne elektroniczne maszyny do szycia BERNINA  
  maszyny mechaniczne   maszyny komputerowe   maszyny komputerowe professional  
             
  Funkcje szycia w profesjonalnych hafciarkach komputerowych BERNINA   Owerloki 4-nitkowe BERNINA   Coverlocki 5-nitkowe i renderki BERNINA  
  hafciarki komputerowe - szycie   owerloki 4-nitkowe   owerloki 5-nitkowe i rednerki  
             
  Hafciarki komputerowe dla firm - co wybrać?   Domowe i hobbystyczne hafciarki BERNINA - Jaką kupić?   Programy do haftu BERNINA-WILCOM - Który program wybrać i kupić  
  hafciarki dla firm   hafciarki domowe   programy do haftu  
             

 


 

Niezawodne maszyny do szycia produkowane z iście zegarmistrzowską szwajcarską precyzją były zawsze powodem do dumy firmy BERNINA. Ze względu na swoją bezawaryjność i długowieczność zyskały one uznanie w oczach klientów. Użytkownicy na całym świecie docenili szerokie możliwości w realizacji nawet śmiałych i skomplikowanych wizji, jakie otwierają przed nimi maszyny tego szwajcarskiego producenta. W efekcie dzisiaj urządzenia marki Bernina stały się synonimem najwyższej jakości i długowieczności.

 

Jak wybrać maszynę do szycia?

 

Wybór maszyny do szycia nie jest prostym zadaniem. Należy wziąć pod uwagę wiele czynników. Rozpatrzyć zakres potrzeb i określić wymagania. Warto przeprowadzić dokładne porównanie maszyn do szycia pod kątem ich funkcji i parametrów. Nie bez znaczenia będzie również jakość wykonania urządzeń oraz materiały wykorzystane do ich produkcji.

 

Firma BERNINA, niezmiennie od 120 lat, produkuje swoje maszyny do szycia i haftowania ze starannie dobranych materiałów charakteryzujących się wysokimi parametrami technicznymi. Każdy element wykonany jest z najwyższą starannością na zaawansowanych technologicznie liniach produkcyjno-montażowych. Zespolenie tradycji i innowacji pozwala dostarczyć klientom wysokiej klasy sprzęt, który perfekcyjnie łączy bogactwo funkcji z wygodą użytkowania.

Dlatego, jeśli wahasz się nad wyborem maszyny do szycia, postaw na doskonałość, wybierz maszyny BERNINA.

 

Pasja + Innowacje + Szwajcarska dokładność = BERNINA

 

BERNINA prezentuje, co można uzyskać, kiedy dojdzie do spotkania pasji, innowacyjnych rozwiązań technologicznych i przysłowiowej szwajcarskiej dokładności. Efektem będą jedyne w swoim rodzaju urządzenia, które nie tylko spełnią oczekiwania użytkowników, ale wręcz je przerosną. Takie są właśnie niezawodne maszyny do szycia dla początkujących i zaawansowanych oraz hafciarki komputerowe, podszywarki, renderki, overlocki i coverlocki BERNINA.

 

Wszystkie te doskonałe niezwykłe urządzenia znajdziecie w naszej ofercie.